درباره رستوران راستگو

رستوران راستگو
رستوران راستگو

درباره رستوران راستگو

باعث افتخار است که بیش از 50 سال خدمتگزار و پذیرای مهمانان گرامی از اقصی نقاط ایران عزیزمان هستیم.
رستوران راستگو، یک رستوران لوکس و مجلل، واقع در شهر مشهد است که با محیطی بسیار زیبا، لاکچری و در خور شأن شما عزیزان می‌تواند لذت صرف غذای سالم و اصیل ایرانی را برای شما فراهم سازد. ما در رستوران راستگو با بیش از نیم قرن تجربه همواره افتخار داریم در محیطی زیبا با طراحی مدرن و با تکیه بر مهارت خود و مهمانداران آموزش دیده خود، میزبان محافل دوستانه و کاری، جشن ها و مراسم های شما عزیزان باشیم و همواره تلاشمان را می کنیم تا با حفظ نظم و آراستگی در محیطی آرام و بی همتا روزی خاص را برای شما و عزیزانتان رقم بزنیم که میان خاطراتتان، راستگو را نه تنها به عنوان نام یک رستوران، بلکه یک همراه و دوستی ایده‌آل و مهربان به خاطر بیاورید.

درباره رستوران راستگو 1
درباره رستوران راستگو 3

تاریخچه رستوران راستگو

موسس و بنیانگذار رستوران راستگو، آقای رضا راستگو می باشد که در سال 1346 با توکل به خدا و تلاش شبانه روزی خود و با اتکا به تجربه و تبحر خود در زمینه پخت انواع کباب های ایرانی توانست اولین کبابی خود را افتتاح نماید.
آقای رضا راستگو با راستگویی در گفتار و صداقت در رفتار و همچنین کیفیت مثال زدنی در طبخ کباب های خود در مدت زمان اندکی توانست بین مردم شناخته شود و طرفداران زیادی را جذب نماید که بعد از چند سال یکی از مشهورترین و بزرگ ترین رستوران های ایران را با نام راستگو افتتاح کرد که از آن زمان تا به حال افتخار آن را دارد که با بالاترین امکانات رفاهی، خدمتگزار و پذیرای مهمانان عزیز باشد.

برند راستگو میراثی ارزنده

نام رستوران راستگو نشأت گرفته از نام خانوادگی موسس آن، آقای رضا راستگو می باشد. در آن زمان که آقا رضا اولین کبابی خود را افتتاح نمود به آن فکر می کرد که نامی با ارزش و با اصالتی را برای کبابی خود انتخاب کند که با توجه به تعصبی که ایشان نسبت به نیاکان خود داشتند نام راستگو را برای کبابی خود انتخاب کردند که فلسفه نام این رستوران بزرگ این است که میهمانان خود را همچون نام راستگو عزیز می‌دارد و در جهت آسایش و راحتی آنان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

درباره رستوران راستگو 2
رستوران راستگو

آنچه مشتریان درباره ما می گویند.

رستوران راستگو

کادر حرفه ای راستگو

همواره مدعی بوده ایم با بکار گیری تیم حرفه ای راستگو اعم از آشپزان ماهر و مهمانداران آموزش دیده که همگی از بهترین ها هستند، توانسته ایم میزبان لحظات خوش و به یادماندنی شما و عزیزانتان باشیم و ساعات خاصی را برایتان رقم بزنیم.

کیفیت ستودنی

در رستوران راستگو استفاده از مواد اولیه تازه، با کیفیت و سالم محلی برای تهیه و طبخ تمامی غذاها که حافظ اصالت و ماندگار ماندن نام راستگو و همچنین نوآوری و جلب رضایت شما مهمانان گرامی از جمله اهداف اصلی رستوران راستگو می باشد.

منوی رستوران راستگو

در رستوران راستگو با توجه به انواع ذائقه‌ها، سلیقه‌ها و با اتکا به تجربه و تبحر خود در زمینه پخت انواع کباب های ایرانی، منوی کامل غذایی را برایتان آماده کرده ایم تا بتوانیم طعم و لذت خوردن غذاهای خوشمزه ایرانی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

آخرین خبرها

گالری رستوران راستگو 7

تاریخچه رستوران و فلسفه آن

رستوران ها همیشه وجود داشته اند، اما نه به شکل امروزی، بلکه به شکل سنتی و قدیمی که مردم هر شهر در آنجا به گفت و گو می پرداختند و از غذاهای محلی…
بدون دیدگاه
رستوران راستگو
فهرست